Milwaukee muttertrekker M12 FCIWF12G3-0 u/batteri
MilwaukeeVarenummer: 60667206 (GTIN: 4058546483258)
STK
Produktet selges i stykk (STK)
OBS! Bestillingstillegg kan tilkomme på bestillingsvarer
Spørsmål om produktet?Chat med oss
Produktdetaljer
Muttertrekker M12 FCIWF12G3-0 MILWAUKEE M12 FUEL 1 2 Kompakt muttertrekkker med friksjonsring.Sterkest i klassen.542 Nm for tiltrekk og 746 Nm løsrivningskraft.3,000 omdreininger for eksepsjonell hastighet på applikasjoner.4-modus DRIVE CONTROL-gir brukeren presis kontroll.Total lengde på bare 122 mm.Tre LED-lys for oppllysning av arbeidsoppgave uten skyggefelt.Vekt med batteri 1 kg.Leveres uten batteri og lader.
Spenning
12 V